MUDr. Jarmila Gallovičová Kardiologická ambulancia

Často kladené otázky

Aké vyšetrenia poskytujete vo vašej ambulancii?

Naše pracovisko poskytuje komplexnú neinvazívnu kardiologickú diagnostiku a liečbu. Ultrazvukové vyšetrenie srdca - echokardiografia sa vykonáva na prístroji Vivid E95 General Electric.

Čo mám robiť, ak potrebujem skorší termín vyšetrenia, ako mi môže poskytnúť vaše pracovisko?

V prípade, že budete Vy alebo indikujúci lekár požadovať termín nad rámec kapacitných možností našej ambulancie, doporučujeme sa obrátiť na ostatných ambulantných kardiológov v našom regióne.

Aké sú ordinačné hodiny?

Po7:00 - 13:30
Ut7:00 - 13:30
Str 7:00 - 11:00
Štv 7:00 - 13:30
Pia 7:00 - 13:30

V týchto hodinách prijímame objednaných pacientov na vyšetrenia, realizujeme objednávanie nových vyšetrení a komunikujeme telefonicky, pokiaľ zdravotná sestra preberajúca telefonáty nie je zamestnaná inou naliehavou prácou.

Kde nájdem ambulanciu?

Ambulancia sa nachádza na adrese Piaristická 274/23 Trenčín. Budova je neďaleko polikliniky, označená nápisom Kardiológia.

Aké sú možnosti parkovania?

Pred budovou je parkovacie miesto vyhradené pre 1 osobné auto a ďalšie parkovacie miesto pre sanitku. V prípade, že je parkovacie miesto obsadené, použite prosím neďaleké verejné parkoviská umiestnené pred budovou polikliniky.

Čo ak nemôžem prísť na dohodnuté vyšetrenie?

V prípade, že sa z vážnych dôvodov na termín vyšetrenia nemôžete dostaviť, bezodkladne o tom informujte naše pracovisko osobne alebo telefonicky, aby sme mohli ponúknuť Váš termín ďalším pacientom, ktorí čakajú na vyšetrenie.

S akými zdravotnými poisťovňami má Vaše pracovisko uzatvorenú zmluvu?

Naše pracovisko má uzatvorenú zmluvu so všetkými zdravotnými poisťovňami a nevykonáva žiadne vyšetrenia nad rámec zdravotného poistenia.